VEKTORA BLOG

SAP IBP NEDİR ?

SAP IBP, SAP HANA üzerine kurulu Bulut çözümü olmakla beraber, yeni pazar beklentilerini, şirketler için talep kârlılığını maksimize ederek gerçek zamanlı tedarik zinciri yönetimi sunar. Bu yönetimi sağlayabilme amacıyla, satış ve operasyonel planlama, talep, stok, arz ve tepki planlaması ürünlerini birleştirerek tekil bir planlama ortamı sağlar.

Devamı için Tıklayın...

İnsan Kaynakları Yönetiminde Teknolojik Dönüşüm Yeni Nesil Fiori Uygulamaları İle Başlıyor!

SAP’nin birçok standart uygulamasını içinde barındıran Fiori, işletmeler için; eşsiz, hızlı, güvenilir ve tamamen kullanıcı dostu bir ortam sunuyor.

Devamı için Tıklayın...

360° Performans ve Geri Bildirim Sürecinin Etkisini Artıran Yeni Uygulamalar

Tüm çalışanlarınızdan gerçek zamanlı ve doğru bilginin alınabilmesi adına mobil uyumlu olarak tasarlanmış ve kendi 360° mimarinizi kolaylıkla oluşturabileceğiniz Feedforward ile ilgili yazımızı okumak için hemen tıklayın.

Devamı için Tıklayın...

Yeni Nesil Depo Yönetimi Uygulamaları

Yeni Nesil Depo Yönetimi Uygulamaları ile %10’lara kadar stok devir hızı artışını yakalayabilir, deponuzdaki tüm mal hareketlerini stratejik olarak yönetebilir ve gerçek zamanlı olarak optimize edebilirsiniz. Yazımızın devamı için tıklayın.

Devamı için Tıklayın...

Online Bankacılık Entegrasyonu

Online Bankacılık Entegrasyonu sayesinde, internet bankacılığıyla yapılan tüm işlemler SAP sistemi içerisine anlık olarak akıyor ve SAP TRM modülü ile senkron bir şeklide çalışabiliyor. Yazımızın devamı için hemen tıklayın.

Devamı için Tıklayın...

UFRS 16 Yeni Kiralama İşlemleri Standardı

 Uluslararası Muhasebe Standartları Kurulu (UMSK) tarafından UFRS 16 kiralama standardı yayınlandı. Yeni standart 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerli olacak.Yazımızın devamı için tıklayın.

Devamı için Tıklayın...

Basis Nedir ?

Tüm SAP sistemlerinin sorunsuz ve tutarlı bir şekilde çalışmasını sağlayan SAP Basis ile ilgili makalemiz için hemen tıklayın.

Devamı için Tıklayın...

Vektora'dan 2017 Yılında 10 SAP BPC Projesi

VEKTORA, 2017 YILINDA 10 SAP BPC ( Bütçe ve Raporlama ) projesini hayata geçirdi.Detaylı bilgi için hemen tıklayın. 

Devamı için Tıklayın...

SAP UFRS Dönüşüm - Konsolidasyon - Raporlama

Vektora EPM Müdürü Burak Özgen Güner SAP UFRS Dönüşüm & Konsolidasyon & Raporlama modülleriyle ilgili kazanımlarını bu yazıda paylaştı, hemen tıklayın! 

Devamı için Tıklayın...

Bulut Bilişimin Gelişimi

Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş bulut bilişimin gelişimini, avantajlarını ve kamu sektörü için önemini bu blogda paylaştı.Hemen tıklayın ! 

Devamı için Tıklayın...

Gayrimenkul Yönetiminde Entegre Çözüm

Gayrimenkul portföyünü tek merkezden uçtan uca yönetme imkani tanıyan SAP Real Esate Managament çözümünü, Vektora SAP Finansal Uygulamalar Müdürü Burak Başarslan anlattı.

Devamı için Tıklayın...
Alternate Text
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım