Personel Yönetimi (PA)

Başvuru Yönetimi

Başvuru kayıtlarının tutulması, başvuruların süreçlere göre takibi (mülakat, test, işe alma aşamaları), başvuranların işe uygunluk analizi, başvuru ortamlarının (gazete, kariyer günleri, danışmanlık firmaları) verimlilik analizi, toplu mail / mektup gönderme süreçlerini içerir.

Personel İdaresi

Personele ait isim-soyisim, fotoğraf, SSK, vergi ve sağlık bilgileri ve akla gelebilecek her türlü bilgisinin tutulması süreçlerini içerir.

Organizasyon Yönetimi

İşlerin, pozisyonların ve departmanların tanımlanması ve raporlanması, kişilerin organizasyon şeması işlemler, büyüme, küçülme, departman açılması-kapanması simülasyon süreçlerini içerir.

Zaman Yönetimi

Çalışanların saatlik ve günlük devamsızlıklarının takibi, izin haklarının ve izinlerinin takibi, işletmenin ihtiyacına göre online-offline olarak personel devam kontrol sistemleri ile entegrasyon süreçlerini içerir.

Bordro Muhasebesi

İşletmeye özgü bordro hesaplamaları, kanun, tüzük ve genelgelere uygun hesaplama fonksiyonlar, temel, yan, ek, net, brüt her türlü ödemenin bordrolaşması, işletmeye özgü tasarlanabilir bordro çıktısı oluşturma, banka disketlerinin hazırlanması, SSK, İŞKUR, Çalışma Bakanlığı raporları hazırlanması, bordro-muhasebe entegrasyonu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım