VEKTORA HAKKINDA

DİJİTAL DÜNYADA İZ BIRAKAN YENİLİKLERİ VEKTORA İLE KEŞFEDİN

SAP ve Microsoft’un Gold Partner’i olan Vektora; geçmişi, bugünü ve geleceği aynı anda düşünme kabiliyetiyle müşterilerine dijital dönüşüm yolculuklarında öncü ve farklı çözümler sunan bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Vektora, 15 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği proje bazlı ve uçtan uca çözümlerle “ilk ve tek” olma özelliği taşıyan pek çok projeye imza atmış ve bu projelerle yurt içi ve yurt dışından teknoloji ödülleri kazanmıştır. Teknolojinin ilerleme hızını, müşterilerin ihtiyaçları ile ortak paydada birleştiren Vektora, kazanmış olduğu bilgi birikimi ve sektör tecrübesiyle, müşterilerine daha iyi ve karlı bir gelecek rotası çizme prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Vektora Hakkında

Dijital Dünyada İz Bırakan Yenilikleri Vektora İle Keşfedin

SAP ve Microsoft’un Gold Partneri olan Vektora; 15 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile, dijital dönüşüm yolculuklarında müşterilerine verimliliği artırıcı, öncü çözümler sunan, yerli sermayeli bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Vektora, kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği uçtan uca çözümlerle “ilk ve tek” olma özelliği taşıyan pek çok projeye imza atmış ve bu projelerle yurt içi ve yurt dışından çeşitli teknoloji ödülleri kazanmıştır. Yenilikçi teknolojileri, müşterilerin ihtiyaçları ile ortak paydada birleştiren Vektora, müşterilerine sürdürülebilir ve karlı bir gelecek rotası çizme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

Vektora İle Bir Adım Önce, Bir Adım Önde…

Vektora, Türkiye’de hem SAP’nin hem de Microsoft’un Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü ​bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik bilgi birikimi ile 15 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren, 300’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış sektörün köklü teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.

Vektora; çoğunluğu kendi bünyesinde yetiştirilip sektöre kazandırılan 200’ün üzerinde yetkin danışmanıyla, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine uçtan uca çözüm sağlayan bir teknoloji danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer almaktadır. 

Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; iş süreçleri danışmanlığı, bakım-destek hizmetleri, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi (UX) ve etkileşim tasarımı (ID) danışmanlığı hizmetleri sunmakta olan Vektora, yurt içi ve yurt dışında önemli referans projeler gerçekleştirmektedir.

 

​Misyonumuz

İşletmelerin, teknolojinin hızıyla gerçekleşen sürekli değişime en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlayarak, karlılık ve verimliliklerine artan oranda etki eden öncü ve yüksek kaliteli teknoloji servisleri sunmak.

Vizyonumuz 

Sektöründe yenilikçi, teknolojik çözüm ve hizmetleriyle öncü olan ve paydaşlarını dünyaya taşıyan ​global bir güç olmak.

Değerlerimiz

Evet dünya dijitalleşiyor ve biz de müşterilerimize dijital süreçlerinde yol haritası oluyoruz. Fakat bunu yaparken geleneksel olan karşılıklı saygı ve güven başta olmak üzere; müşteri odaklılık, kalite, sürekli gelişim ve ekip çalışması kültürümüzden de asla vazgeçmiyoruz.

 

Alternate Text
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım