Danışmanlık
 
 
Destek ve Eğitim

SAP projelerinin karmaşık yapısı ve bilgi derinliği itibari ile uygulandığı işletmelerdeki çalışanların sistemi kullanabilir düzeye erişmesi için uzun bir eğitim ve destek süreci gerektirmektedir. Proje başarısı karmaşık iş süreçlerinin sistemde düzgün çalışmasına ve fonksiyonların kullanıcılar tarafından kolay kullanımına bağlıdır.

Vektora danışmanları proje öncesi ve sonrasında kullanıcılara ihtiyaçları olan eğitimi vererek proje performansını arttırmaktadırlar. Kullanıcıların yeni süreçleri öğrenmesi için Vektora’nın sunduğu eğitimler yazılı dokümantasyon ile desteklenirken, video kayıt ile sürece daha sonra katılacaklar için bir bilgi kütüphanesi oluşturmaktadır. Birebir veya toplu olarak katılınabilen eğitimler hem süreci hem de teknik altyapıyı en ince detayına kadar irdeler. Bu bilgi derinliği işletme dahilindeki süreçlere tamamen hakim olmayı sağlar, riskleri azaltır.

Destek hizmeti kapsamında şirket içi veya uzaktan erişimli modelde firmaların ihtiyaçları olduğu anda süreçlere ve teknik konulardaki sorunlara uygun çözümler getirilmektedir. Bu hizmet iş saatlerinden öte 7x24 tam zamanlı olarak bütün süreçlerde müşterilerin kendilerini güvence altında hissetmelerini sağlar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım