HaberlerVektora'dan İnanılmaz "REGAL" Bir Hareket: Regal E-ticaret Sitesi Canlı Kullanımda!
 
 
 
Vektora'dan İnanılmaz "REGAL" Bir Hareket: Regal E-ticaret Sitesi Canlı Kullanımda!
08 Haziran 2016

 

Vektora, 2015 yılı Aralık ayında Zorlu Grubu’nun elektronik ve beyaz eşya markası olan Regal için başladığı E-Ticaret Web Sitesi projesini 2016 yılı Mayıs ayında canlı kullanıma aldı.

Türkiye'de yenilenmeyen ev kalmasın diye 2015 yılından bu yana "İnanılmaz Regal Bir Hareket" mottosuyla yoluna devam eden Regal'in web sitesi regal-tr.com'u, ürünlerin sergilendiği kurumsal bir web sitesinden bir e-ticaret web sitesine dönüştüren projede, Vektora E-Ticaret Çözümü kullanıldı. Proje sonrası, regal-tr.com dinamik içerik, ürün yönetimi, fiyat - kampanya yönetimi, canlı stok ve sipariş yönetimi modülleri ile siparişten, teslimat sürecine kadar SAP ERP sistemine tamamen entegre online alış veriş imkanı sağlayan bir yapıya kavuştu.

Kullanıcı deneyimi standartlarına uygun, mobil ve tablet uygulamalarına uyumlu olarak tasarlanan regal-tr.com için, siteye Facebook ile üyelik girişini olanaklı kılan, aynı zamanda Regal'in Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarından yaptığı yayınların siteye otomatik eklenmesini sağlayan sosyal medya entegrasyonu da yapıldı.

Regal’in yenilenen e-ticaret web sitesiyle, kullanıcılar artık yalnızca Regal ürünlerine bakmıyor; markanın sosyal mecralardaki aktivitelerinden haberdar olup; ister normal üyelik ister Facebook hızlı üyelik imkanıyla Regal Sanal Mağaza üzerinden 3D Secure sistemi ile ödeme yaparak güvenle alış veriş yapabiliyor. Kullanıcılar, alış veriş sonrası sipariş durumlarını, faturalanma durumlarını ve kargo takip linklerini görüntülemenin yanı sıra, ürün iadelerini de sistem üzerinden yapabiliyor.
 
Vektora E-Ticaret Çözümü ile gerçekleştirilen projede, ürün ve stok bilgileri, sipariş ve sanal pos tahsilat bilgilerinin SAP ERP sistemine entegrasyonu, otomatik POS iptal/iade ve POS banka ödeme denkleştirmelerin yapılması, müşteri bilgileri, sipariş ve montaj servis kayıtlarını için SAP ERP ve CRM sistemiyle entegrasyon sağlanması gereken noktalarda Vektora Microsoft Teknolojileri Ekibi ile SAP ERP ve SAP CRM ekipleri birlikte çalıştı.

Hem SAP’nin hem Microsoft’un gold iş ortağı olan Vektora, kendi danışman kadrosu ile gerçekleştirdiği bu proje ile her iki yazılım devinin de iş ortağı olma farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım