HaberlerSAP Forum Ankara'16 Gerçekleşti
 
 
 
SAP Forum Ankara'16 Gerçekleşti
11 Mart 2016

Bu yıl 10.su düzenlenen SAP Forum Ankara, 10 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel’de gerçekleşti. "Dijital Ekonomi Çağı" temasıyla gerçekleşen etkinliğe kamu, enerji, savunma ve özel sektörden 1000’i aşkın profesyonel katılım gösterdi. Etkinlik, dijital dönüşüm çağında geleceğini yeniden şekillendirmek isteyen kurum ve şirketler için de yenilikçi bir platform oluşturdu.

Açılış oturumu ve ödül töreni ile başlayan etkinlikte, “Dijital Ekonomi Çağı” temasının yanı sıra  “Dijital Vatandaşlık” ve “Dijital Türkiye” kavramları değerlendirildi. Gün boyu uzman sunumları ile devam eden etkinlikte e-devlet dönüşümü, akıllı şehirler büyük veri yönetimi, e-devlet uygulamaları, kurumsal uygulamalar, analitikler ve yeni nesil uygulamalar gibi konuların anlatıldığı önemli sunumlar yer aldı. Ayrıca dijital dönüşüme öncülük eden projeler SAP Forum Ankara’da tanıtıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vektora SAP Forum Ankara Sahnesinde Strateji Yönetiminin İpuçlarını Verdi

Türkiye’nin dijital ajandasının ele alındığı SAP Forum Ankara'da, Vektora’dan SAP BI Takım Lideri Ahmet Emre Naza, kamu kurumlarının 5 yıllık yol haritalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde hazırlayabilmelerini sağlayacak SAP Strateji Yönetimi çözümü ile ilgili kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi. Naza'nın değişen koşullara uyum sağlayarak riskleri yönetmek, kurum önceliklerini etkin bir şekilde belirlemek ve kurum performansını doğru verilerle ölçmenin önemine değindiği sunumu, büyük ilgi gördü.

Beklenenin üzerinde bir katılımın gerçekleştiği, SAP Forum Ankara’da Vektora katılımcı ve müşterilerle dolu olan standına gelen ziyaretçilerle bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Etkinlik son dönemde en çok konuşulan teknoloji trendi büyük verinin pek fazla ön plana çıkmayan insani tarafını inceleyen Hollywood yapımı ödüllü belgesel “Human Face of Big Data”nın da gösterimiyle sona erdi.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım