HaberlerGenç Yetenekler İçin Vektora Akademi Programı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Genç Yetenekler İçin Vektora Akademi Programı
20 Şubat 2015

Vektora, 2015 yılı Şubat ayı sonu itibari ile yetenek havuzunu güçlendirirken keşfettiği yetenekler ile geleceğin en iyi danışmanlarını ve yöneticilerini bünyesinde yetiştirme ve istihdam etme amacıyla Vektora Akdemi Programı’nı hayata geçiriyor.

Vektora Akademi Programı’na, tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ve İşletme bölümlerinde son sınıf okuyan ve bu bölümlerden yeni mezun olan öğrenciler başvurabiliyor.

Vektora, Vektora Akademi’ye kariyer hedefleri doğrultusunda başvuranlara; Yazılım Geliştirme, SAP Danışmanlığı ve Microsoft Danışmanlığı alanlarında “on-the-job-training” olanağı sağlanıyor. Vektora Akademi Programı’na dahil olanlar sektörel bilgi edinebilecek, maliyetli eğitimler almak yerine pratik uygulamalar ile işi mutfağında öğrenme fırsatını yakalayabilecekler.

Kriterler doğrultusunda adaylar değerlendirilip mülakat sürecinden geçirildikten sonra uygun bulunan adaylar bu program kapsamında Vektora’da part-time veya full-time olarak istihdam edilecekler.

Adaylar Vektora Akademi sayfasından başvuru formu doldurarak veya akademi@vektora.com adresine özgeçmişlerini göndererek Vektora Akademi Programı'na başvurabilirler.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım