S/4HANA

S/4HANA

DİJİTAL DÜNYANIN YENİ NESİL İŞ ÇÖZÜMÜ SAP S/4 HANA

Şirketlerin, dijital dünyadaki her fırsatı yakalamalarını sağlayan akıllı bir ERP çözümü olan SAP S/4HANA ile, günümüz zorluklarının üstesinden gelmek ve yarının fırsatlarını bu günden yakalayabilmek gelenekselden dijitale dönmenin tam zamanı. Esneklik, hız ve ileri teknolojinin sunduğu tüm avantajları tek bir platformda buluşturan SAP S/4 HANA, daha doğru kararlar almanız için gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Finans süreçlerinizi dijitalleştirmek, tedarik zincirinizi kontrol altına almak, ürün yaşam döngülerini daha etkili bir şekilde yönetmek, sektöre özgü işlevselliğinizi geliştirmek ve daha fazlasına S/4HANA ile sahip olabilirsiniz.

NEDEN SAP S/4 HANA ?

  • S/4HANA daha iyi kararlar almanız için anlık ve gerçek zamanlı bilgi sağlar.
  • Maksimum hızı ve tüm SAP çözümlerine kolay entegrasyonu sayesinde, tüm iş süreçlerinizdeki performansınızı artırmanıza imkan sunar.
  • Kullanıcı alışkanlıkları çerçevesinde oluşturulan çok çeşitli Fiori ekranlarını seçmenize olanak sunar. Sadece bununla da kalmayıp, ekranların size özel olarak tasarlanmasına da imkan sağlar.   
  • SAP HANA veri tabanı sayesinde, gerçek zamanlı raporlara çok daha hızlı erişme imkanı sunar.

 

SAP S/4HANA'YA GEÇİŞ METOTLARI

S/4HANA, SAP tarafından Şubat 2015’te piyasa çıkayan SAP Business Suite ERP platformunun güncel versiyonudur. Yeni nesil ERP çözümü olan SAP S/4HANA, hızı sayesinde dijital dünyaya ayak uydurmanızı sağlarken, SAP HANA veri tabanı sayesinde gerçek zamanlı verilere ulaşmanıza olanak tanıyarak, büyük verimlilik artışları ve geleneksel işlemler için ileri düzey planlama sağlar. 

Yarının fırsatlarını bu günden yakalamak için gereken tüm hız ve esnekliğe SAP S/4HANA ile ulaşmak çok kolay olsa da, SAP S/4HANA implementasyonu kapsamlı bir süreçtir. Vektora olarak gerçekleştirdiğimiz 10’un üzerinde SAP S/4HANA projesi ile, mevcut ERP sisteminizi S/4HANA’ya ( Brownfield ) çevirmek ya da sıfırdan bir proje yapmak ( Greenfield ) konusunda size hizmet vermeye hazırız. İşletmenize en uygun SAP S/4HANA dönüşün metodunu öğrenmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Sizi hemen arayalım ve SAP S/4HANA geçiş sürecinde nasıl bir fark yaratacağımıza birlikte karar verelim.   
 

Webinarımızı İzlemek için Tıklayın

 

Başarı Hikayeleri

Kale Grubu S/4HANA Projesi Başarı Hikayesi

Devamı için Tıklayın...

Ege Fren BPC Projesi Başarı Hikayesi

Devamı için Tıklayın...

Enda Enerji Holding SAP S/4HANA Projesi Başarı Hikayesi

Devamı için Tıklayın...
Alternate Text
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım