Kariyer
 
 
Vektora'da Kariyer

Vektora’da Kariyer

Vektora'da performans ve yetkinliklerimize bağlı olarak organizasyon içerisinde yatay ve dikey ilerleme olanağı buluruz. Bu olanağı; işin gereklilikleri üzerine bina edilen “Kariyer Yolları” aracılığı ile değerlendiririz. Bu sayede gelişim alanlarımız, sahip olmamız gereken deneyim ve bizden beklenen performans düzeyi netleşmiş olarak, hedeflerimize odaklanırız ve yol boyunca gelişim programları ile destekleniriz.

Vektora Ücret ve Yan Haklar Politikası

Ücret ve Yan Haklar politikası, yetkinliklerimizi, üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları, eğitim ve iş tecrübemizi esas alır. En az üç yıl içerisinde kazanılan güçlü bir deneyimin ardından, danışman kadrosu olarak tabi olduğumuz Değişken Ücret Sistemi ile; “kazan kazan” odaklı değeri baz alarak yüksek performans ve yüksek motivasyonla çalışırız.

Vektora’nın sektördeki hızlı ve başarılı büyümesine paralel olarak; Yan Haklara yönelik uygulamalarımız, yetenekleri Vektora’ya kazandırmak ve şirketimizi sahiplendirmek üzerine kurgulanmıştır. Diğer bir deyimle, Ücret ve Yan Haklar politikamız temelde şirket aidiyeti oluşturma prensibi üzerine bina edilmiştir.

Başvurularınızı Başvurular bölümünden veya kariyer.net linki üzerinden gerçekleştirebilrisiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım