Kariyer
 
 
Uzun Dönemli Staj

Vektora yetenek havuzunu güçlendirirken keşfettiği yetenekler ile geleceğin en iyi danışmanlarını bünyesinde yetiştirme ve istihdam etme amacıyla SAP ve Microsoft çözümlerini öğrenerek kendini teknoloji ve danışmanlık dünyasına hazırlamak isteyen son sınıf öğrencilerine uzun dönemli staj imkanı tanıyor.

 Mezun Olmadan İş Yaşamına Adım Atma Fırsatı!

Uzun dönemli stajyerlik pozisyonuna tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS, İşletme Mühendisliği ve İşletme bölümlerinde son sınıf okuyan ve haftada en az 3 gün çalışabilecek öğrenciler başvurabiliyor.

Uzun dönemli staj programına dahil olanlar staj süresince sektörel bilgi edinebilir, maliyetli eğitimler almak yerine pratik uygulamalar ile işi mutfağında öğrenme fırsatını yakalayabilirler.

İş Olanakları Neler?

Uygun olan adaylar SAP Lojistik, CRM, HCM, FI, BI, CRM-ERP-Mobil Yazılım Geliştirme, Microsoft ve SAP Teknolojileri ile Proje Yönetimi birimleri için değerlendirileceklerdir.

Başvuru ve Değerlendirme

Belirtilen bölümlerde son sınıf okuyan öğrenciler stajyerlik için uzun dönem stajyer başvuru formuna özgeçmişlerini ekleyerek ve ilgilendikleri alanları yazarak veya kariyer.net üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Özgeçmişler İnsan Kaynakları departmanı tarafından değerlendirilir. Kriterler doğrultusunda adaylar değerlendirilip mülakat sürecinden geçirildikten sonra uygun bulunan adaylar staj programı kapsamında Vektora’da part-time olarak istihdam edilirler ve staj dönemi sonunda başarılı bulunanlara Vektora bünyesinde çalışma fırsatı sunulur.

 

Uzun Dönemli Staj Başvuru Formu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım