İş Ortaklarımız

 

Vektora, 2011 yılında SAP Kanal İş Ortağı, 2012 yılında SAP Servis İş Ortağı, 2013 yılında ise SAP Gold İş Ortağı olmuştur.

Vektora, SAP çözümleri kapsamında; SAP ERP, SAP İş Analitikleri, SAP Veri Tabanı ve Teknolojileri, SAP CRM, SAP Mobil çözümler ve SAP'nin kobilere özel çözümü SAP Business One çözümüyle birlikte SAP’nin on-premise(yerinde) ve on-demand (bulut) çözümlerinin tamamına yakınında faaliyet göstermektedir. 

 

Yıllara dayanan bilgi birikimi ve gerçekleştirdiği projelerle 2010 yılında Microsoft’un güvenilir iş ortakları arasına giren Vektora 2013 yılında Microsoft Gold İş Ortakları arasına girmiştir.

Vektora, Microsoft çözümleri kapsamında; E-Ticaret Çözümleri (B2B, B2C), Entegrasyon ve Intranet Çözümleri, SharePoint Portal, Mobil ve Bulut Uygulamalar ve E-Fatura hizmetleri sunmaktadır.

 

Vektora, 2015 yılı Ekim ayında iş analitikleri ve teknolojileri alanında dünyanın önde gelen firmalarından GB&Smith ile işbirliği anlaşmasına imza attı.

Vektora, SAP dünyasında 360 Suite, 365 Eyes, 365 View ürünleri ile adını duyurmuş, Fransa merkezli dünya çapında bir firma olan GB&Smith'in, özellikle SAP AG tarafından sertifikalandırılmış olan 360 Suite ürünü ile şirketlere SAP Business Objects ürünleri üzerinde “yönetim, denetim, etki analizleri, yedekleme ve kurtarma, raporlama ve güvenlik hizmetleri” sunuyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım