VE-KOBİ (Business One add-on Çözümleri)

"VE-KOBİ ile KOBİ'nizde Yönetemeyeceğiniz İş Süreci Kalmayacak"

VE-KOBİ, Vektora tarafından SAP'nin KOBİ'lere yönelik ERP çözümü SAP Business One için geliştirilmiş modül ve konnektör eklentilerinden (add-on) oluşan paket çözümdür.

VE-KOBİ içindeki tüm eklentiler, SAP Business One standardında olmayan ve tamamlayıcı olarak nitelendirilebilecek, SAP Business One'ın tüm işletme ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt vermesine destek olan çözümlerdir.

Vektora, SAP Business One standardında olmayan ve KOBİ'nizin iş süreçlerini otomatize etmekte ihtiyaç duyabileceğiniz  bir çok çözümü VE-KOBİ ile sizlere sunuyor.

 

MODÜLLER

  • VE-KOBİ Temel Modülü

Merkez bankasından güncel döviz kurlarını alan ve diğer modüller için temel ayarların girildiği SAP Business One eklentisidir.

  • VE-KOBİ Çek Modülü

VE-KOBİ Çek Modülü, firmanın kendi çekleri ve müşteri çeklerinin Türk mevzuatına ve teamüllerine uygun bir şekilde bordo bazında takip edilmesini sağlayan SAP Business One eklentisidir. Ortalama vade hesaplama ve sıralı çek ekleme gibi işlevler de desteklenmektedir.

  • VE-KOBİ Senet Modülü

VE-KOBİ Senet Modülü, firmanın kendi senetleri ve müşteri senetlerinin Türk mevzuatına ve teamüllerine uygun bir şekilde bordo bazında takip edilmesini sağlayan SAP Business One eklentisidir. Ortalama vade hesaplama, senette kısmi tahsilat yapma, sıralı senet ekleme gibi işlevler de desteklenmektedir.VEKOBİ Senet Modülü, VEKOBİ E-Defter Konnektörü ile de uyumlu olarak çalışmaktadır.

  • VE-KOBİ Risk Modülü

VE-KOBİ Risk modülü, bir müşterinin limit, risk ve teminatını, vade ve döviz bazında takibe olanak sağlayan SAP Business One eklentisidir. Teminat mektubu, ipotek, taşıt rehni ve diğer teminatlara ilave olarak teslim alınan çek ve senetler için de müşterilere kredi limiti atanabilmektedir. Genel kredi limiti vadesi ve açık kredi vadesi kontrolleri de mevcuttur. Firma yöneticileri/çalışanları için de işlem bazında ve günlük bazda kredi tahsis limiti sınırlaması getirilebilmektedir.

  • VE-KOBİ Masraf Modülü

VE-KOBİ Masraf Modülü, Çalışanların yol, yemek, konaklama gibi masraflarını sisteme tek ekran üzerinden girmelerine ve masraf bordrosu yaratmalarına imkân tanıyan SAP Business One eklentisidir. Masraf bordroları çoklu onay prosedürlerini desteklemektedir. VE-KOBİ Masraf Modülü, VEKOBİ E-Defter konnektörü ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Modülün SAP Business One dışında web tabanlı Türkçe ve İngilizce olarak çalışabilen ikinci bir ara yüzü de mevcuttur.

KONNEKTÖRLER

  • VE-KOBİ EFT/POS Konnektörü

VE-KOBİ EFT/POS Konnektörü, EFT POS özellikli yeni nesil yazarkasa Ingenico iDE280 ve seyyar yazarkasa Ingenico iWE280 modellerinin SAP Business One ile entegre çalışmasını sağlayan eklentidir.

  • VE-KOBİ E-Fatura ve E-Arşiv Konnektörü

VE-KOBİ E-Fatura ve E-Arşiv Konnektörü, E-Fatura yönetimi ve E-Arşiv yönetimi olarak iki işlevden oluşmaktadır. E-Fatura yönetimi, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış servis sağlayıcı firmalar (entegratörler) üzerinden elektronik ortamda e-fatura mükelleflerine fatura gönderilmesini ve alınmasını sağlayan bir SAP Business One eklentisidir. Temel ve ticari fatura senaryolarını desteklemektedir. E-Arşiv yönetimi ise Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanmış servis sağlayıcı firmalar (entegratörler) üzerinden düzenlenen her faturanın elektronik olarak düzenlenmesini, gönderilmesini ve saklanmasını sağlayan SAP Business One eklentisidir.

  • VE-KOBİ E-Defter Konnektörü

VE-KOBİ E-Defter Konnektörü, Vergi Usulü Kanunu ve/veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan yevmiye defterlerinde ve büyük defterlerde yer alması gereken tüm bilgilerin elektronik ortamda yer almasını ve zaman damgası ile imzalanabilmesini sağlayan SAP Business One eklentisidir. VE-KOBİ E-Defter Modülü ile Gelir İdaresi Başkanlığı'nın standartları doğrultusunda aylık olarak E-Defter hazırlanabilir.

  • VE-KOBİ Bordro Konnektörü

VE-KOBİ Bordro Konnektörü, SAP Business One’da çalışanlara ait özlük bilgileri ile ücret hesaplaması için gerekli diğer bilgilerin, bordro hazırlama hizmeti veren servis sağlayıcı kuruluşa gönderilmesine ve personel bazında hesaplanan bordro bilgilerinin tekrar veri tabanına yazılmasına imkân tanımaktadır. VE-KOBİ Bordro Konnektörü, SAP HCM Modülü ile de entegre çalışmaktadır.

SAP Business One ve VE-KOBİ çözümleri ile ilgili detaylı bilgi ve toplantı talepleriniz için sayfadaki iletişim formunu doldurabilir veya bizi 0212 274 41 45 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım