SAP Çözümleri
 
 
SuccessFactors

"Kapsamlı ve birleşik bir yetenek yönetim sistemi ile rakipsiz bir işgücü oluşturun."

Birçok şirket için çalışanlar, faaliyet giderlerinin neredeyse yarısına denk düşmektedir. Bu nedenle şirketlerin çalışanlarına odaklanarak onların daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlayacak insan kaynakları yatırımları yapmaları, piyasadaki yeni fırsatları yakalamalarını ve rekabette önde yer alabilmelerini sağlamaktadır.

Hem Şirketlerin Hem Çalışanların Hayatları Artık Daha Kolay

SuccessFactors çözümü şirketlerin insan kaynakları yönetimini ve tüm çalışanların hayatını kolaylaştırmakla birlikte, özellikle daha hızlı yanıtlar almayı seven, yol haritalarını görmek isteyen bir nesil olan "y" jenerasyonunun beklentilerini de karşılamaya yönelik bir çözümdür. SuccessFactors şirketlere performansların kolaylıkla yönetilebileceği, çalışanların yedeklenebileceği ve motivasyonlarını artıracak eğitimlerin verilebileceği bir dünyayı insan kaynakları verimliliğini artırmak için sunuyor.

Success Factors Yetenek Çözümleri

SuccessFactors yetenek çözümleri birbirinden bağımsız olarak kullanılabilmektedir. Ancak birlikte kullanıldığında, performans programına göre ödeme gibi kusursuz yetenek süreçleri ve kesintisiz öğrenme seçeneklerini içeren gelişim planlamasına ilişkin avantajlar elde edebilirsiniz.

İşe alma (Recruiting)

İşe alıştırma (Onboarding)

Eğitim (Learning)

Performans ve Amaçlar (Performance and Goals)

Tazminat (Compensation)

Yedekleme ve Gelişim (Succession & Development)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım