Microsoft Çözümleri
 
 
SharePoint Portal

"Microsoft SharePoint ile bilgiyi paylaşın, düzenleyin ve keşfedin"

SharePoint Portal, şirket içindeki bilgi akışını kolaylaştıran Microsoft'un portal ve sosyal yazılım ürünüdür. Farklı departmanlar arasındaki süreçleri ilgilendiren formların yönetimi, SharePoint Portal üzerinde kolayca yapılabilmektedir. SharePoint listeleri (formları) sayesinde, tüm işleyiş dijital olarak devam ettiği için herhangi bir basılı malzemeye ihtiyaç kalmadan firma çalışanları aynı formattaki iş formlarını (masraf, izin, talep, çağrı kaydı vb.) web üzerinden doldurup, ilgili onaylayıcılara yönlendirebilmektedir.

Ayrıca, firmalarda çeşitli boyutlardaki belgelerin mailler üzerinden transfer edilmesi ya da belirli bir ortak klasör üzerinde paylaşılması firmaların iş süreçlerinde; maillerin silinmesi ya da kaybolması, ortak klasöre sadece şirket içi ağdan erişilebilmesi, mobil cihazlardan dosyalara erişilmesindeki zorluklar gibi problemlerle karşılaşmalarına neden olabiliyor. SharePoint, klasörleme ve yetkilendirme, doküman versiyonlama, belge içi arama yapabilme, web üzerinden erişim sağlama, mobil cihazlardan erişim sağlama ve  Active Directory entegrasyonu ile Single-Sign-On erişimi sağlama vb. özellikleriyle bu sorunların tümüne çözüm getirmektedir.

Vektora’nın deneyimli Microsoft SharePoint ekibi, SharePoint Kurulumu Danışmanlığı kapsamında SharePoint portal kurulumu, yedeklenmesi, arama sunucusu kurulumu, performans ve güvenlik ayarlarının yapılandırılması hizmetlerini sunmaktadır. SharePoint Form ve İş Akışı Danışmanlığı kapsamında özel form oluşturma (Custom List), Infopath formları oluşturma, SharePoint Designer ile standart (Sequential, State Machine) iş akışları (Workflow) oluşturma, Visual Studio ile özel iş akışları oluşturma ve Nintex Workflow ile iş akışları oluşturma gibi hizmetler sunmakta ve  SharePoint Belge ve Doküman Yönetimi Danışmanlığı kapsamında, SharePoint klasörleme ve yetkilendirme, doküman versiyonlama, belge içi arama yapabilme, web üzerinden erişim sağlama, mobil cihazlardan erişim sağlama, Active Directory entegrasyonu ile Single-Sign-On erişimi sağlama vb. gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Microsoft SharePoint projeleriniz için deneyimli SharePoint ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım