SAP Çözümleri
 
 
SAP S/4 HANA

Dijital Çağda Sadeliğin Değerini S/4HANA ile Keşfedin

Her geçen gün yenilenen ihtiyaçlara göre yeniden şekillenen günümüz iş dünyasında, şirketlerin yeni teknolojilere sahip olmadan dijital ekonomiye ayak uydurmaları ve rekabette kalmaları oldukça zor. Bu hızlı değişime ayak uydurmanın yolu daha basit ve daha hızlı çözümlerden geçiyor.

Dijital Ekonominin Hızını S/4HANA ile Yakalayın

Tamamı SAP’nin bellek içi (in-memory) teknolojisi HANA üzerinde yapılandırılmış ve kullanıcı dostu ara yüzü SAP Fiori ile tasarlanmış, tüm süreçleri sadeleştirilmiş gerçek bir inovasyon ürünü olan SAP S/4HANA ile iş süreçlerinizi yeniden hayal ederek firmanızı günümüz ve geleceğin teknolojisine göre yeniden şekillendirebilirsiniz.

Karmaşık süreçleri sadeleştiren S/4HANA ile daha hızlı ve kolay bir şekilde işinizi yönetebilir, uzun dönemli tahminlerde bulunabilir, daha hızlı raporlar alabilir ve analizler yapabilirsiniz.

 

Vektora Ortadoğu'nun ilk, Türkiye'nin tek rulman üreticisi Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) bünyesinde gerçekleştirmekte olduğu S/4HANA projesiyle Türkiye'de üretim sektöründeki ilk S/4HANA projelerinden birine imza atıyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım