SAP Çözümleri
 
 
SAP Mobil Çözümler

LİDER KURUMSAL MOBİL UYGULAMA PLATFORMU: SMP

SAP Mobil Platform (SMP 3.0), kurumsal ölçekte mobil servisleri basitleştirerek uygulayan lider Kurumsal Mobil Uygulama Platformudur.

SAP Mobil Platform (SMP 3.0) üzerinde Agentry ile internet bağlantısı olmaksızın tüm platformlarda çalışabilen uygulamalar geliştirilebiliyor ve bu platform, 4GL geliştirmesiyle iOS, Android, Windows telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarda çalışabilir hale geliyor. SMP, push notification ve offline çalışabilme özellikleriyle de alışık olunan mobil uygulamalardan kullanıcıları uzaklaştırmadan tüm süreçlerİ kolay ve hızlı şekilde dağıtabiliyor.

SAP Mobil Platform Kurumlara Ne Sağlar?

Kurumsal (tek veya çok faktörlü) kimlik doğrulaması, single sign on, network edge security, SSL, ters proxy, uzaktan erişim

Hareket verileri ve şifreleme

Kullanıcı / cihaz kaydı, onboarding, managed rollout

Uygulama yaşam döngüsü yönetimi

Offline Veri, Mobil Veritabanı Entegrasyonu ve SAP için veri kompozisyonu ve 3. parti back-end sistemleri ve veritabanları

Merkezi yönetim, son kullanıcı desteklenebilirlik için izleme ve logging

Yatay ölçeklenebilirlik, yüksek kullanılabilirlik

Kullanım istatistikleri

TÜM SAP UYGULAMALARI SAP FIORI ile KİŞİSELLEŞİYOR, BASİTLEŞİYOR

SAP Fiori, en güncel UX (kullanıcı deneyimi) kurallarına göre hazırlanmış SAP sistemlerinin kullanıcı yüzünü her platformda (masaüstü,mobil ve tüm diğer cihazlarda) daha kolay kullanılabilir hale getiren SAP’nin yeni nesil kullanıcı dostu arayüzüdür.

SAP Fiori, SAP Fiori ile gelen hazır işlemler ve HTML5 tabanlı geliştirmelerle, iOS, Android gibi farklı işletim sistemlerindeki telefonlar ve tabletler aracılığıyla web tarayıcısı kullanarak, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan iş süreçlerine erişmeyi mümkün kılıyor.

SAP CRM SERVICE MANAGER ile ÜSTÜN SAHA HİZMETLERİ

SAP CRM Service Manager mobil uygulaması ile, SAP CRM ve SAP ERP uygulamaları mobil cihazlarda kullanılabilir hale geliyor ve böylece saha teknisyenleri daha hızlı ve verimli hizmet sağlayabilmek için gerek duydukları tüm bilgilere ve araçlara sahip oluyor.

SAP CRM Service Manager servis talepleri, servis siparişleri, araç stokları ve saha verilerini kapsayan tüm saha süreçlerinin iPhone, iPad, Android, Windows Mobile, Windows gibi tüm platformlarda yönetilmesine olanak sağlıyor.

SAP CRM Service Manager Kurumlara Ne Sağlar?

Akıcı iletişimi arttırır ve kağıt kullanımını azaltarak verimliliği arttırır,

Finansal performansı,servis durumunu ve teknisyen lokasyonunu  gerçek zamanlı görüntüleme olanağı sağlar,

Yönetim yükünü ve üretken olmayan çalışma sürelerini azaltarak maliyetlerini düşürür,

Sahada sorumluluk ve karar almayı geliştirir,

Hızlı servis ve çözüm imkanı ile müşteri memnuniyetini yükseltir.

Mobil teknoloji çözümlerinde ihtiyacınız olan her türlü proje desteği için iletişim formu doldurarak yada arayarak bize ulaşın, uzman danışmanlarımız size yardımcı olsun.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım