SAP Çözümleri
 
 
SAP Finansal Uygulamalar

SAP Finansal Uygulamalar işletmelerin Maliyet Muhasebesi ve Kontrol (Controlling-CO) ve Mali Muhasebe (FI) süreçlerinin entegre bir şekilde yönetilmesini sağlayan SAP ERP modülüdür.

SAP Finansal Uygulamalar işletmelerin finans süreçlerini yönetmesinde çoklu para birimiyle takip, birden fazla hesap planı takibi, gerçek zamanlı entegrasyon, detaylı ve esnek raporlama, yerel mevzuata uygunluk, VUK ve UFRS’ye göre ayrı yasal defterler tutabilme, etkin takip ve kontrol sistemi gibi önemli avantajlar sağlar.

SAP Finansal Uygulama çözümleri Maliyet Muhasebesi kapsamında; Masraf ve Gelir Çeşitleri Muhasebesi, Genel Gider Kontrolü, İç Siparişler, Aktivite Bazlı Maliyet Muhasebesi, Karlılık Analizi ve Kar Merkezi Muhasebesi, Ürün Maliyet Muhasebesi alt modülleri bulunmaktadır.

SAP Mali Muhasebe kapsamında; Defteri Kebir Muhasebesi, Müşteriler Muhasebesi, Satıcılar Muhasebesi, Duran Varlıklar Muhasebesi, Özel Defterler, Bütçe Yönetimi, Seyahat Masrafları Yönetimi alt modülleri bulunmaktadır.

Vektora, SAP Finansal Uygulamalar kapsamındaki tüm çözümlerde iş analizi, implementasyon ve destek süreçlerinde hizmetler sunmaktadır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım