SAP Çözümleri
 
 
SAP Bütçe ve Konsolidasyon

Şirketlerin her düzeydeki planlamalarını izlenebilir bir süreç haline getirip verilerin doğruluğunu arttırır. Bu sistemde bütçe süreçleri, ihtiyaçlar doğrultusunda modellenerek kullanıcıya kolayca bütçe yapma olanağı sağlar.

Tüm hesaplamalar BPC’de yazılıp ihtiyaç duyulan tüm veriler bu hesaplamalarla üretilir. Aynı zamanda departman gibi şirket organizasyonları kendi draft bütçelerini istedikleri versiyonda ve senaryoda yapabilir ve bir final bütçe versiyonu oluşturabilirler. Bu sistem Bütçe departmanına bütçe süreçlerini takip edebilme kazanımı sağlar. Departmanlar arası Excel alışverişleri yerini sistem üzerinde verilerin izlenmesine bırakır. Veri girişi yapılan ve hesaplanan tüm veriler ile mizanlar otomatik olarak tek bir sistemde oluşmuş olur ve tüm fiili rakamlarla ihtiyaç duyulan tüm karşılaştırma raporları oluşturulabilir.

Finans yöneticileri, kapanış süreçlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve yasal raporlamaları kolayca oluşturabilirler. Finansal konsolidasyon, raporlama ve analiz özellikleri, yasal raporlama ve yönetim raporlaması ihtiyaçları ister fiili verilerle ister bütçe verileriyle oluşturulabilir.

Çilek Mobilya SAP BPC Başarı Hikayesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım