SAP Çözümleri
 
 
SAP Business One

SAP Business One, küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış bir iş yönetim çözümüdür. SAP Business One tek bir sistem üzerinden size gerçek zamanlı bilgiye anında erişim sağlar. Uygulama her biri farklı fonksiyonları kapsayan modüllere ayrılmıştır. SAP Business One iç ve dış veri kaynakları, iphone ve ipad gibi mobil cihazlar ve diğer analiz araçları için dizayn edilmiş standart arayüzü ile merkez ERP erişim noktası gibi hizmet veren, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

SAP Business One, özellikle bugünün küçük ve orta ölçekli işletmelerinin iş ihtiyaçlarını ve zorluklarını karşılamak için tasarlanmış yeni nesil bir iş yazılımını temsil eder. SAP Business One bağlantısız iş süreçleri ve sistemleri ile ilgili tüm ihtiyaç ve sorunları ortadan kaldırır ve satış, pazarlama, müşteriler, finans ve operasyon işlemleri genelinde tüm iş fonksiyonlarını entegre eder (bütünleştirir), kolaylaştırır. Bu fonksiyonların tümü bütünleşik bir sistem içinde tek bir sistem görünümde sorunsuzca çalışır.

SAP Business One, tüm kritik süreç bilgilerini tek bir veri tabanında depolar, böylece birbiri ile bağlantısız farklı sistemlerden bilgi almadan, anında tek bir veri tabanına bağlanılabilir. Ayrıca kolayca özelleştirilebilir esnek bir sistemdir, işinizin ve endüstrinizin ihtiyaçlarına uygun hale getirilebilir.

SAPnin 30 yıllık deneyimine dayanarak özellikle küçük ve orta boy işletmeler için geliştirdiği uçtan uca bir çözüm sağlayan SAP Business One ile artık iş süreçlerinizdeki karışıklık yerini daha yalın, anlaşılırlığı, takibi kolay ve daha verimli iş süreçlerine bırakıyor. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım