Microsoft Çözümleri
 
 
Kurumsal İletişim (Intranet) Çözümleri

Bilişim teknolojilerindeki gelişimin işletmelere kazandırdığı en önemli uygulamalardan biri kuşkusuz kurumsal iletişim (intranet) çözümleridir. Bu uygulamalar işletmelerin kendi iç ağlarında kullanılmak üzere geliştirilen web çözümleridir. İşletmelerin iş akışlarını hızlandırmak, otomatize etmek ve genel verimliliği arttırmak için kullanıcıların istekleri doğrultusunda konunun bütün detayları gözetilerek özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede kağıt veya Excel dosyaları üzerinden yürütülen süreçlerin düzgün olarak tanımlanmış, sanal ortama aktarılmış ve standartize edilmiş olması sağlanmaktadır. Vektora; muhasebe, lojistik, insan kaynakları gibi bir işletmedeki tüm süreçlerle ilgili iş akışlarını hızlandırmak, detaylı raporlama oluşturmak için özel çözümler üreten uzmanlaşmış ekibi ile süreçleri inceleyip, müşteri beklentileri doğrultusunda sistemler üretmektedir.

Intranet Çözümlerinin yararları nelerdir?

Intranet çözümleri, işletmelerin mevcut sistemleri ile entegre veya bağımsız olarak çalışarak birçok kazanç sağlamaktadırlar. İş gücü ve zamandan tasarruf, iletişimde iyileşme, güncel bilgiye daha kolay erişim, maliyet etkinliği ve şirket kültürünün benimsenmesinde intranet çözümleri çok önemli rol oynamaktadır.

İşgücü-zaman kazancı: Kullanıcılarının ihtiyaçları olan bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlayarak, işlerin daha hızlı ve hatasız ilerlemesine olanak sağlar. Alınan kararlar anında her kullancıya ulaşır.

İletişim: İşletme içi hem yatay hem de dikey iletişimi arttırır.

Bilgi: Dokümanların ve bilginin intranet üzerinden toplanması ile en güncel bilgiye her an ulaşılır.

Maliyet etkinliği: Kullanıcılar ihtiyaçları olan bilgi ve raporları basmak yerine web-browser üzerinden ulaştıklarından doküman giderlerinde maliyet avantajı sağlanır.

Şirket kültürü: Her kullanıcının aynı intranet uygulamasını kullanması şirket kültürünün benimsenmesi ve kalıcı olmasına katkıda bulunur.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım