HaberlerVLE Elektronik "SAP ERP" Projesi Başlıyor
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VLE Elektronik "SAP ERP" Projesi Başlıyor
06 Şubat 2015

Vektora, 2015 yılı Şubat sonunda üstün otomotiv standartları ile desteklenen yüksek kalite ve teknolojiye sahip bir otomotiv elektronik üretim merkezi olan VLE Elektronik ile SAP ERP Projesine başlıyor.

2015 yılı Haziran ayı sonunda canlı kullanıma geçmesi planlanan proje ile SAP ERP uygulamasının tüm Finans, Lojistik ve İnsan Kaynakları modülleri devreye alınacak. 

Proje; SAP Lojistik Uygulamalardan Üretim Planlama (PP), Malzeme Yönetimi (MM), Depo Yönetimi (WM), Satış ve Dağıtım (SD), Kalite Yönetimi (QM), Bakım ve Onarım (PM), modüllerinin, SAP Finansal Uygulamalardan Finansal Muhasebe (FI), Maliyet Muhasebesi (CO) ve SAP İnsan Kaynakları Uygulamalarından hem Personel Yönetimi (PA) hem Personel Gelişimi (PD) Modüllerinin uygulamaya alınacağı önemli bir SAP ERP ve SAP İnsan Kaynakları projesidir.

Vektora ERP ekibinden FI, AA, CO, MM, WM, SD, PP, PM, QM, HR-PA ve HR-PD modülü danışmanlarının görev alacağı proje için Proje Yöneticisi Nida Kılıç şunları ifade etti:

“VLE firması hali hazırda SAP sistemini FARBA şirketinin sistemi üzerinde kullanmaktadır. Bu proje kapsamında VLE için yeni bir SAP sistemi yaratılacak ve VLE bu sistem üzerinde çalışmalarına devam edecektir. Bir yandan da proje kapsamında yapılacak analizler neticesinde VLE için iyileştirme fırsatları ve geliştirme ihtiyaçları ortaya çıkarılacak ve yeni kullanılacak sistem VLE'nin ihtiyaçlarına göre uyarlanacaktır. Projenin hedeflenen zamanda sorunsuz teslim edilmesi için tüm gücümüzle başarıya odaklandık.”

VLE Elektronik Hakkında

2011 yılında Bayraktarlar Holding bünyesine geçen Odelo LED, otomotiv aydınlatma sektörüne özel LED ve elektronik parçalar üretmektedir. Tüm ürünler müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmektedir. Bayraktarlar Holding, bu satın alma ile elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi Türkiye’ye aktarmak üzere bir otomotiv elektronik üretim merkezi oluşturmak hedefi ile 2012 yılında VLE Elektronik Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.’yi  kurmuştur.

VLE Elektronik'in Avrupa üst sınıf otomotiv pazarında kendi alanında büyük ve deneyimli markalardan biri olan Odelo’dan edindiği önemli üstünlüklerden biri; üstün otomotiv standartları ile desteklenen yüksek kalite ve teknolojiye sahip üretim yeteneği ve süreçleri olmuştur.  

VLE, ileri teknolojiye sahip üretim hatları ile otomotiv sanayinin üst segment müşterilerine özel tasarımlanmış elektronik kart üretimi gerçekleştirme yeteneğine ve aynı zamanda yüksek kapasiteli üretimleri, %100 kalite kontrol uygulayarak dış kaynak kullanmaksızın kendi bünyesinde gerçekleştirme gücüne sahiptir. 
Ayrıntılı bilgi için: http://www.vleelectronics.com/
 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım