HaberlerVEKTORA, SAP Forum İstanbul'da Altın Sponsor
 
 
 
VEKTORA, SAP Forum İstanbul'da Altın Sponsor
27 Eylül 2016

Her yıl farklı sektörlerden binlerce katılımcıyı ağırlayan SAP Forum İstanbul, bu yıl 27 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dijital ekononomi çağında şirketlere iş süreçlerinde dijital dönüşümü getirecek SAP çözümleri, başarı hikayeleri ve sunumların yer alacağı etkinlikte Vektora, Altın Sponsor olarak yer alacak.

VEKTORA, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve Proje Başarı Hikayeleriyle Harika Bir Deneyim Sunacak

Vektora “Dijital Çağ” temasıyla gerçekleşecek olan SAP Forum İstanbul’da, showcase alanında son zamanların adından sıkça söz edilen teknolojisi Nesnelerin İnterneti (IoT) ile ilgili bir stant açacak.

Bu alanda Step Teknoloji işbirliğiyle bir fabrika üretim alanı simülasyonu sergileyecek olan Vektora, üretim makinelerine yerleştirilmiş ve içlerinde özel yazılımlar bulunan sensör ve çipler yardımıyla makinelerden veri toplama ve bu verilerin SAP’ye aktarılıp değerlendirilmesi, analiz edilmesi ve SAP karar destek istemlerine aktarılmasını içeren süreçleri canlı olarak göstererek, IoT ve SAP teknolojisinin birlikte kullanıladığı bir platformda katılımcılara harika bir deneyim yaşatacak.

Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS), S/4HANA ile Üretimde Büyük Dijital Dönüşümü Anlatıyor

“Türkiye’nin en önemli üretim şirketlerinden birisi neden SAP dedi, S/4HANA kararını nasıl verdi, tüm süreçlerini SAP’ye nasıl taşıdı, ne zorluklar yaşadı ve bunları nasıl aştı? Vektora, Türkiye'de üretim sektöründeki ilk S/4HANA projelerinden birinin nasıl başarıyla hayata geçirildiğini katılımcılara birinci ağızdan dinleme fırsatını sunuyor.”

Bu yıl Sap Forum’un ana konu başlıkları arasında bulunan SAP S/4 HANA çözümünde Türkiye üretim sektörünün en önemli projelerinden birine Oratadoğu Rulman Sanayi (ORS) ile birlikte imza atan Vektora, bu önemli projenin başarı hikayesini katılımcılarla buluşturacak. Sunumu ORS Üretim Planlama Müdürü ve SAP Program Yöneticisi Dr. Alptekin Demiray yapacak. Demiray, sunumunda, ORS’nin, planlamadan üretime, satınalmadan satışa, bakım onarımdan kalite yönetimine kadar tüm temel iş süreçlerinde gerçekleştirdiği dijital dönüşümü; proje öncesi hazırlıkları, proje dönemi, canlı geçişi ve canlı geçiş sonrası yaşananlarıyla paylaşacak. Sunum Üsküdar 2 salonunda 16:10-16:35 saatleri arasında gerçekeleşecek.

İlginizi çekebilir: VEKTORA ve ORS, Büyük Bir Başarıya İmza Attı

VESTEL PREDİCTİVE ANALYTICS BAŞARI ÖYKÜSÜ

“Vektora danışmanlığında gerçekleşen Predictive Analytics projesinin başarı hikayesini Vestel Bilgi Teknolojileri Müdürü Melih Sarıkaya anlatıyor.”

Vestel, analitik fikirlerini SAP Predictive Analytics  kullanarak hayata geçirdikten sonra nasıl maliyetleri düşürüp, verimliliği artırdığını ve predictive ile ilgili gelecek planlarını SAP Forum İstanbul’da katılımcılarla paylaşıyor. Sunum saat 11:20-11:45 arasında Beylerbeyi 2 salonunda gerçekleşecek.

Araç Kiralamada SAP CRM ile Dijital Dönüşümün Hikayesi: Garenta

Vektora’nın SAP Forum İstanbul’da müşteri ağzından dinleme fırsatı sunacağı bir diğer poje, yeni nesil araç kiralama markası Garenta bünyesinde gerçekleştirdiği ve geçtiğimiz Mayıs ayında canlı kullanıma aldığı Garenta “Kısa Dönem Kiralama” projesi. Vektora, SAP ERP, CRM, mobil, Vektora e-ticaret çözümü ve garenta.com.tr’nin yenden yapılandırılmasını içeren bu çok özel kiralama projesini katılımcılarla buluşturacak. Garenta’nın SAP CRM üzerinde yapılan özel çalışmayla müşterilerine dinamik fıyatlandırmayı nasıl sunduğu ve  farklı müşteri kanallarını merkezi olarak nasıl yönetebildiği ve daha bir çok önemli ayrıntıyı SAP Forum İstanbul’da Garenta Kısa Dönem Kiralama Yöneticisi Yutkun Tok paylaşacak. Sunum 15:30-15:55 saatleri arasında Beylerbeyi 1 salonunda gerçekleşecek.

İlginizi çekebilir: Garenta "Kısa Dönem Kiralama Projesi" Canlı Kullanımda!

Dünyada SAP Business One (B1) ile Yapılan KOBİ'lere Yönelik ilk Akaryakıt Çözümü SAP Forum istanbul'da

Ece Petrol, Vektora’nın geliştirdiği ve akaryakıt sektörünün tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren SAP Business One akaryakıt çözümünü SAP Forum İstanbul'da anlatıyor. Ece Petrol'de gerçekleştirilen SAP B1 akaryakıt çözümü kapsamında geliştirilmiş parekande satışları, ticari ( toptan) satışlar, taşıt tanıma satışları ve market çözümünün tüm ayrıntılarını Vektora SAP B1 Çözüm Yöneticisi Petek Korkmaz ve Ece Petrol CEO'su Volkan Dinç birlikte anlatacak. E-devlet ile tam entegre çalışan, anlık karlılık ve sürekli envanteri içeren, dünyada B1 ile gerçekleştirilmiş ve sektörel dikey çözümler noktasındaki tek B1 çözümü, saat: 11:20-11:45 Deneyim Sahnesi 2'de katılımcıları bekliyor.

İlginizi çekebilir: VEKTORA’dan Başarılı SAP Business One Projesi

 

Hemen kaydınızı yaptırın.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım