Haberler Vektora, SAP BI 4.2 Beta Programına Dahil Oldu!
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora, SAP BI 4.2 Beta Programına Dahil Oldu!
14 Eylül 2015

Vektora , SAP BusinessObjects Business Intelligence 4.2 sistemini canlı kullanıma açılmadan önce test etmek ve değerlendirmek için oluşturulan SAP BI 4.2 Beta programına bu yıl Eylül ayında dahil oldu.  

Vektora, SAP BI 4.2 Beta platformunu kullanarak SAP BusinessObjects Business Intelligence projelerini canlı kullanıma geçirmeden önce bu platformda test edebilecek. Böylelikle gerçek canlı geçişte ortaya çıkabilecek her hangi bir hata önceden tespit edilebilecek, canlı geçişler sorunsuz bir şekilde gerçekleşecek.

Beta Platformu, SAP’nin var olan olan ürünleri için, canlı geçiş öncesinde müşterilerden  geri bildirim toplanmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Platformun en önemli avantajları; yazılımın müşteriye sunumundan önce canlı geçiş testini mümkün kılması ve canlı geçişin  resmi olarak gerçekleşmesi öncesinde implementasyonu ve geliştirmeleri yapılan çözümün kullanılabilirliğinin ve kalitesinin test edilmesine olanak sağlaması.

Platformun kullanılmasıyla birlikte kullanıcı tarafında canlı geçiş sırasında çıkabilecek olası hatalar dolayısıyla iş aksamalarının, hata tespiti ve hataların düzeltilmesi sürecindeki zaman kaybının önüne geçilebilmektedir.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım