HaberlerVektora İnsan Kaynakları SAP Forum İstanbul'da
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora İnsan Kaynakları SAP Forum İstanbul'da
09 Ekim 2015

Vektora İnsan Kaynakları, VEKTORA ana sponsorluğunda 15 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan  SAP Forum İstanbul'da geleceğini bilişim sektöründe şekillendirmek isteyen gençlerle buluşmak için bekliyor.

SAP Forum İstanbul, yılda bir kez  Eylül-Ekim ayları arasında düzenleniyor. Bu etkinlik BT dünyasının önde gelenlerini, SAP müşterilerini ve SAP dünyasındaki değişimleri merak edenleri buluşturan, SAP'nin en yeni teknolojilerinin sunumlarla, demo gösterimleriyle ve proje deneyimi yaşamış SAP müşterilerinin proje başarı hikayeleri anlatımlarıyla gün boyu sürüyor. Bu yılda her yıl lduğu gibi dopdou bir içeriğe sahip olan SAP Forum İstanbul'da 18 salonda 120 sunum ve canlı SAP çözümleri demoları yer alacak.

Ajandayı inceleyin

SAP Dünyasını Yakından Tanımak için Önemli bir Fırsat: SAP Forum İstanbul

SAP Forum İstanbul, öğrencilere SAP dünyasını yakından tanımak için önemli bir fırsat sunuyor. Özellikle iş hayatına başlamak üzere olan ve SAP dünyasını ve danışmanlık mesleğini merak eden yeni mezun veya son sınıf öğrencileri bu etkinliğe katılarak hem SAP dünyasında hizmet veren SAP iş ortaklarını tanıma hem SAP çözümleri hemde danışmanlık mesleği hakkında bilgi edinme  olanağı yakalayabilirler.

Vektora İnsan Kaynakları da, geleceğini bilişim teknolojileri sektöründe şekillendirmek isteyen yeni mezunlar ve öğrenciler için SAP Forum İstanbul’da  olacak. Vektora standına gelen yeni mezunlar ve öğrenciler, Vektora İnsan Kaynakları Yöneticileriyle tanışma olanağı yakalayabilir, teknoloji ve danışmanlık dünyasındaki meslek tanımları, iş modelleri ve  kariyer olanakları hakkında merak ettikleri soruların yanıtlarını bulabilir ve aynı zamanda iş fırsatları yakalayabilirler.

Vektora'nın SAP Forum Programını İnceleyin

SAP Forum Ajandasının Tamamını İnceleyin 

Online Kayıt Olun

 

 

 

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım