HaberlerVektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi
 
 
 
Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi
22 Aralık 2016

"Vektora, Türkiye'de ve yurt dışında gerçekleştirdiği SAP projelerine bir yenisini daha ekliyor ve Enda Enerji Holding bünyesinde SAP ERP projesine başlıyor."

Kurulduğu 1993 yılından bu yana başta yenilenebilir enerji kaynakları olmak üzere enerji projeleri gerçekleştiren, üretim santrallerini işleterek enerji ticareti yapan Enda Enerji Holding bünyesinde gerçekeleşecek projede, uçtan uca ERP çözümü hayata geçirilecek. Proje kapsamında SAP ERP Lojistik, Finans ve İnsan Kaynakları Uygulamalarının tümü yer alıyor.

26 Aralık'ta kick-off toplantısı yapılan projenin 2017 yılı Ağustos ayında canlı kullanıma alınması planlanıyor.

Enerji sektöründe gerçekleşecek bu önemli proje ile ilgili olarak görüşlerini dile getiren Vektora Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Turgay Piyadeoğlu: "2017 yılında hayata geçireceğimiz önemli ERP projelerinden biri olan Enda Enerji Holding ERP projesi, bizim için sektörel referansımızı da güçlendirecek çok değerli bir proje. Birçok projede olduğu gibi bu projeyi de başarıyla sonuçlandıracağımıza inanıyor, Vektora ve Enda'da yer alan tüm proje ekiplerine başarılar diliyorum." dedi.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım