HaberlerVektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi
 
 
 
Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi
09 Aralık 2016

Vektora, 2016 yılı Aralık ayında Engin Grup bünyesinde kapsamlı bir SAP projesine başladı.

Kozmetik, satış destek, satış ve dağıtım hizmetleri sunan 5 farklı markayı bünyesinde barındıran Engin Grup’un Azerbaycan’da bulunan şirketi Engin Ltd. bünyesinde başlayan proje kapsamında lojistik, finansal ve insan kaynakları uygulamalarının tamamını kapsayan SAP ERP çözümünün yanı sıra, SAP BW (veri ambarı), SAP BPC (Bütçe Planlama ve Konsolidasyon) ve SAP BO-BI (İş Zekası) çözümleri de yer alıyor.

Kick-off (proje başlangıç) toplantısı 7 Aralık 2016 Çarşamba günü Azerbaycan’da gerçekleşen projenin yaklaşık 8 ay gibi bir sürede tamamlanması planlanıyor.

Engin Ltd., bu proje ile tüm finans, lojistik ve insan kaynakları süreçlerini uçtan uca SAP ERP çözümü ile yönetecek ve ERP sistemi ile entegre çalışan veri ambarı, bütçe ve raporlama çözümleriyle de daha hızlı, etkin ve verimli iş süreçlerine sahip olacak.

Engin Ltd. Kimdir?

Azerbaycan’da P&G ülke distribütörlüğün yanı sıra temizlik ve hijyen grubunda; Eczacıbaşı (Selpak, Solo, Uni, Marathon, Selin vb), Freudenberg Household Products (Vileda), Ermop; gıda kanalında ise Kellogs, Ferrero, Storck, Lorenz gibi uluslararası platformda yarışan ürünlerin satış ve dağıtımını yapmaktadır.

 

 

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım