HaberlerSAP Forum İstanbul 2014 Yoğun Katılımla Gerçekleşti
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP Forum İstanbul 2014 Yoğun Katılımla Gerçekleşti
01 Kasım 2014

Bu yıl "BASİT DÜŞÜN, FARK YARAT" temasıyla teknolojiden çok daha fazlasını sunan; yılın en kapsamlı BT etkinliklerinden biri SAP Forum İstanbul 31 Ekim 2014 Cuma günü Haliç Kongre Merkezinde yoğun katılımla gerçekleşti.

Doğan Holding, SAP Global ve SAP Türkiye üst düzey yöneticilerinin katılımıyla dopdolu bir açılışa sahne olan SAP Forum İstanbul, gün boyu süren müşteri panelleriyle 15 oturumda 35 farklı konuk konuşmacı ağırladı.

VEKTORA Servis Odaklı Şirketlere Özel Sunumuyla SAP Forum Sahnesindeydi

PERA BLOK Fener Salonu’nda 14:30-15:00 saatleri arasında Vektora Proje Yöneticisi Cengiz Öztürk ve CRM Uygulama Yöneticisi Mehmet Nizamoğlu tarafından yapılan  “Mükemmele Ulaşın: Servis Odaklı Şirketlerde Uçtan Uca SAP Çözümü” isimli sunum ile Vektora katılımcılara servis odaklı firmalara mükemmel servis ağı yönetimine  nasıl ulaşılacağına dair önemli ip uçları verdi. Konuşmacılar, sunumda servis odaklı şirketlerde servis ağını en iyi seviyede yönetebilmek için uygulanmış CRM ve ERP çözümlerini anlattı.

Rakamlarla Türkiye'nin en büyük SAP Servis projesi 

Katılımcılara; Satış Öncesi Süreçler, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ile Servis Süreçleri, Proje Bazlı Servis Veren Şirketlerde SAP Süreçleri, Mobil Süreçler ve İş Analitiği ve Raporlamaya kadar uçtan uca SAP çözümlerinin anlatıldığı sunumda, konuşmacılar Vektora tarafından gerçekleştirilen ve şu an canlı kullanımda olan Türkiye'nin en büyük SAP Servis projesine ait rakamları katılımcılarla paylaştı.

BW on HANA projesi Başarı Hikayesini hepsiburada.com CIO'su Anlattı

Vektora ile hepsiburada.com'un gerçekleştirdiği  BW on HANA projesine ait başarı hikayesini hepsiburada.com CIO'su Gürkan Coşkuner anlattı. Katılımın yoğun olduğu sunumda Sn. Coşkuner, SAP Hana ile yola devam etmelerinin nedenlerinin başında "sürekli büyüyen verilerini" ve "geleneksel bir veritabanı teknolojisi ile bugünün ihtiyaç ve koşullarını karşılamanın güçleşmesini" gösterirken, proje sonucunda elde ettikleri önemli faydaları "rapor sorgularının hızlanması", "veri büyüklüğünün ve geliştirme sürelerinin düşmesi" olarak sıraladı. Sn. Coşkuner: "SAP HANA teknolojisinin kendilerine kazandırdığı zaman tasarrufu ve hızın, hızlı karar alma ve dolayısıyla hızlı aksiyon almalarını sağlayarak verimliliklerini artırdığını" vurguladı. Sn. Coşkuner, partner seçiminde ise Vektora ve İş Analitikleri Yöneticisi Kurtay Başarslan ile çalışmayı tercih etmelerinin nedenini, "2012 yılında Vektora ile gerçekleştirilen SAP Business Objects projesinde  başarılı bir proje dönemi geçirmiş olmalarının verdiği güvene" bağladı.

VEKTORA Sosyal Medya Etkinlikleri ile SAP Forum İstanbul’a fark kattı

SAP Forum İstanbul’da Vektora standı sosyal medya uygulamaları ile de büyük ilgi gördü.

SAP Forum İstanbul’a Gümüş Sponsor olarak katılmış olan Vektora Foursquare Swarm uygulamasında Vektora Standında check-in yapan fuar ziyaretçileri arasında yaptığı çekilişle bir şanslı katılımcıya A’Design Award 2014’te kendi kategorisinde en şık tasarım, Plus X Award 2014’te ise kolay kullanım ve tasarım ödüllerini kazanmış olan Vestel Venüs marka akıllı cep telefonu hediye etti.

Facebook duvarı etkinliği ile ise Vektora standına gelen ziyaretçiler Vektora hakkındaki fikirlerini stand yanına konumlandırılmış Facebook duvarına yazarak katılımcılar ile paylaştı. Vektora’nın devam eden projelerinde çalıştığı müşterilerininde güzel notlar bıraktığı Facebook duvarı SAP Forum İstanbul’a Vektora aracılığı ile farklı bir renk kattı.

Birbirinden değerli sunum ve etkinlikler ile katılımcılara değer katan başarılı bir SAP Forum daha geride kalırken 2015 SAP Forum'un daha yoğun bir katılımla gerçekleşmesi bekleniyor.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım