Haberler SAP EMEA Partner Excellence Ödülü Vektora'nın
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP EMEA Partner Excellence Ödülü Vektora'nın
02 Eylül 2014

SAP’nin En Prestijli Ödüllerinden Partner Excellence Sahiplerini Buldu...

SAP'nin yılda dört kez düzenlediği Parner Excellence Ödülleri kapsamında verilen SAP EMEA Partner Excellence Ödülü'nü SAP Hana ve mobil çözümlerde sergilediği başarı ile 2014 yılının 2. çeyreğinde Vektora kazandı. Vektora, SAP EMEA bölgesindeki kıdemli yöneticilerden oluşan EMEA Partner Excellence Award jürisine yapılan sunumun sonunda  yenilikçi SAP HANA Migration yaklaşımı; SAP HANA, Bulut ve Mobil yol haritasına çabuk adapte olması ile jüriyi etkiledi ve "PARTNER EXCELLENCE AWARD"'a, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'daki tüm partner şirketler arasında Vektora layık görüldü.

Vektora SAP platformlarına adaptasyon sürecindeki inovasyonlar, pazara çıkış stratejileri ve aktif pipeline kriterlerine göre yapılan değerlendirme sonucunda tüm EMEA iş ortakları içinde bir adım öne çıkmayı başardı. 

Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş ödülle ilgili olarak şunları ifade etti: “Kurulduğumuz 2003 yılından bu yana teknolojik gereklilikleri, yenilikleri ve odaklanmamız gereken yeni SAP çözümlerini, SAP yol haritası ile kısa zamanda belirlemeye ve bu bakış açısı ile satış stratejileri geliştirmeye çalıştık. SAP önceki dönemlere göre çok daha hızlı adapte olunması gereken adımlar atıyor, ürünler/çözümler sunuyor. Vektora olarak son yıllardaki dikkat çekici ivmemizin altında yatan en önemli faktörlerden biri, buna uyum sağlayabilmemizdir. ERP, CRM, İş Analitikleri ve Mobil Çözüm aileleri içerisinde çok farklı sektörlerde iş yapan, birçoğunu yenilikçi bir şekilde hayata geçiren bir SAP iş ortağı olarak, doğru vizyon ile ilerlediğimizi bu ödülle bir kez daha görmüş olduk. Bu ödüller bizi motive etmek anlamında çok önemli, ekibimizle gurur duyuyoruz.”

 
Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım