HaberlerORS ve VEKTORA S/4HANA Projesine Başladı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
ORS ve VEKTORA S/4HANA Projesine Başladı
10 Mart 2015

Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS), S/4 HANA  ile Vektora partnerliğinde yine öncü bir işe imza atıyor!

Türkiye’de üretim sektöründeki ilk “Suite on HANA” projelerinden birisi olarak, Vektora’nın danışmanlığıyla 26 Ocak 2015'de “Sprint” projesine başlayan ORS, projenin kavramsal tasarım çalışmaları esnasında SAP tarafından lansmanı yapılan S/4 HANA'ya geçme kararı alarak yenilikçi vizyonunu ortaya koydu.

Bu kararla birlikte Suite on HANA olarak başlayan ORS SAP ERP ve İş Analitikleri projesi, Türkiye'deki ilk S/4 HANA projelerinden birine dönüşecek. ORS’nin Simple Finance ile başlayacak olan s-innovations yolculuğu, Simple Logistics ile devam ederek Simple ERP konsepti şirketin tüm süreçlerine yayılmış olacak.

Proje  ile ilgili Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, Vektora olarak SAP'nin henüz lansmanını yaptığı S/4HANA çözümünü bu kadar kapsamlı bir proje ile hayata geçirecek  ve örnek bir projeye imza atacak olmaktan dolayı heyecanlı ve gururlu olduklarını belirtti.

Bu proje ile Vektora, SAP'nin teknoloji ve inovasyon atılımlarına hızlı adapte olmaktaki farkını bir kez daha ortaya koyarken, ORS ile beraber tüm SAP ekosistemi için örnek bir projeyi gerçekleştirmiş olacak.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım