HaberlerİK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti
 
 
 
İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti
13 Kasım 2016

Vektora, 8 Kasım 2016 Salı günü Pronto Event taraından düzenlenen İnsan Kaynakları  (İK) Çözümleri Konferansında “Destek Sponsoru” olarak yer aldı.

Birçok farklı sektörden insan kaynakları profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte gün boyu insan kaynaklarının sorunlarına değinen ve çözümler üreten sunum ve paneller gerçekleşti.

Güçlü İnsan Kaynakları Yazılımı ile Operasyonel İK’dan Stratejik İK’ya

  Vektora SAP İnsan Kaynakları Uygulamaları Grup Müdürü Dilek Adak, “Bir İK’cının Hayali” konseptli sunumuyla etkinlikte büyük ilgi gördü. Adak, yıllardır insan kaynakları profesyonelleriyle çalıştığını ve bu nedenle İK çalışan ve yöneticilerinin sorunlarına ve hayal ettikleri sisteme yakından tanıklık ettiğini belirterek sunumuna başladı. Sunumunda,  karşılaştığı insan kaynakları departmanı sorunlarına çözüm önerileri getirerek, personel verilerinin tutulmasından, yetenek yönetimine, İK mobil uygulamasının kolaylıklarından, SAP İK uygulamalarının analitik kabiliyetlerine kadar insan kaynakları süreçlerini iyileştirecek  tüm çözümleri katılımcılarla paylaştı.

Adak, güçlü bir insan kaynakları yazılımının bir kurumu opreasyonel İK’dan staretejik İK’ya dönüştürebileceğini vurguladığı sunumunda, SAP’ye geçiş ve yerleşik SAP İK sistemlerinden SAP’nin yeni nesil bulut insan kaynakları çözümü SuccessFactors’e geçiş önerilerini de paylaşarak sunumunu sonlandırdı.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım