HaberlerHR2016'da Başarılı Sunumlar
 
 
 
HR2016'da Başarılı Sunumlar
22 Haziran 2016

 

"Vektora SAP HCM Uygulamaları Müdürü Dilek Adak, SAP HCM Uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimlerini önemli platformlarda paylaşmaya devam ediyor. Dilek Adak, geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen HR2016 Las Vegas'tan sonra bu kez 20-22 Haziran tarihlerinde gerçekleşen HR2016 Viyana'daydı."

Yılın en büyük İnsan Kaynakları (HR) etkinliği olan ve  SAPinsider's HR Avrupa Konferansları kapsamında düzenlenen HR2016 konferanslarına bu yıl 4. kez konuşmacı olarak katılan Adak, bu yıl HR2016 Viyana'da üç farklı sunumla yer aldı.

Adak, ilk sunumunda SAP on-premise HR çözümünde organizasyon yönetimi alt modülünün en çok kullanılan işlem kodu olan PPOEM’in nasıl kullanıldığı ve firmaya özel nasıl  uyarlanabildiği konusunda ayrıntılı bilgilere yer verdi. SAP on-premise HR sistemindeki yetkilendirme sürecinin detaylarını anlatacağı ikinci sunumunda ise gizli veri içeren tablolar ve bilgi tipleri işlem kodlarına da değinen Adak, ikinci sunum kapsamında  HR sisteminde insan kaynaklarına özel (kısıtlı ve yetkili) diğer modül kullanıcıları için yetki rollerinin oluşturulması ile ilgili detaylara yer verdi. Adak, son sunumunda ise SAP sisteminde HR güvenliğinin nasıl periyodik olarak kontrol edilmesi gerektiği en iyi örneklerle (best-practice) paylaştı.

Sunumlarına ilginin yoğun olduğu Adak, HR2016 etkinliklerinin hem bilgi paylaşımı hem en yeni gelişmelerden haberdar olma hem de aynı işi yapan profesyonellerle bir araya gelme gibi birçok önemli avantajı bir arada sunduğunu dile getirdi.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım