HaberlerBusiness Cup’ın İlk Maçında Vektora Galip!
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Business Cup’ın İlk Maçında Vektora Galip!
12 Ekim 2014

Kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla Ekim-Aralık ve Nisan-Haziran dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez organize edilen, bu alandaki en kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan Business Cup’ta Vektora ilk maçını Eroğlu Holding ile gerçekleştirdi.

12 Ekim Pazar günü saat 14:00 ‘da Tarabya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen bu görkemli turnuvanın ilk maçında Vektora,  Eroğlu Holding’i 5-3 yenerek ilk zaferine imza attı.

Takımımızı bu güzel galibiyetden dolayı kutluyor, gelecek maçlarda takımımıza şans diliyoruz.

Karşılaşmayla ilgili bilgilere ulaşmak için; 

http://businesscup.com.tr/Haberler/MacSonrasi/51985

Maç özetine ulaşmak için;

https://www.youtube.com/watch?v=Fs7GiLc6BXI

Maç sonu röportajına ulaşmak için;

http://www.youtube.com/watch?v=q7wr2KJRSp4

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım