KurumsalFirma Profili
Kurumsal
 
 
Firma Profili

Vektora, Türkiye’de hem SAP’nin hem de Microsoft’un Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik altyapısı ile 14 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren, 300’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış sektörün köklü teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.

Vektora, alanında uzman, sertifikalı danışmanlardan oluşan SAP ERP, SAP CRM, SAP İşAnalitikleri ve Teknolojileri, SAP Mobil Uygulama ve Fiori ekipleriyle SAP’nin on-premise(yerinde) ve on-demand (bulut) çözümlerinin tamamına yakınında faaliyet göstermektedir. Ayrıca SAP’nin kobilere yönelik kurumsal iş çözümü SAP Business One partneri olan Vektora, 185’in üzerinde danışmanıyla küçük ölçekli firmalardan Türkiye’nin önde gelen holdinglerine kadar uçtan uca çözüm sağlayıcı bir teknoloji ve danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer almaktadır.

Vektora, Microsoft teknolojilerinde de; MS SharePoint, Intranet, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret (B2B-B2C), Call Center ve Entegrasyon Çözümleri, E-Fatura ve Bulut Uygulamalar kapsamında hizmetler sunmaktadır. Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; iş süreçleri danışmanlığı, bakım-destek hizmetleri, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi (UX) ve etkileşim tasarımı (ID) danışmanlığı hizmetleri sunmakta olan Vektora, yurt içi ve yurt dışında önemli referans projeler gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz: İşletmeleri, teknolojinin hızıyla gerçekleşen sürekli değişime en hızlı ve en kolay fayda sağlayacak şekilde adapte eden öncü, yüksek kaliteli teknoloji servisleri sunmak.

Vizyonumuz: Sektöründe yenilikçi, teknolojik çözüm ve hizmetleriyle öncü olan ve paydaşlarını dünyaya taşıyan global bir güç olmak.

Değerlerimiz

Sunduğumuz danışmanlık hizmetlerini her gün bir adım ileriye taşıyarak, gerçekleştirdiğimiz projelerde "iş değeri" üretmeyi ve müşteri memnuniyetini işimizin odağında tutarız. 

Müşteri Odaklılık - Müşteri Memnuniyeti
Değer Yaratma - Başarıyı Paylaşmak
Mükemmellik - Etkin Süre ve Kaliteli İş
Takım Çalışması - Sinerji Yaratmak
Güvenirlilik - Dürüst ve Etik İşbirliği 
 

Kalite Politikamız

Geçmişten bugüne taşınan değerler ve yönelimlerimizi dikkate alarak;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun hizmet çözümleri ile karşılamak,
  • Müşterilerimizin rekabette fark yaratmalarına katkı sağlamak,
  • Verimliliği arttırmak,
  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Kalıcı müşteriler edinmektir.
  • Hizmet ve yönetim  fonksiyonlarını gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde , mevcut kalite yönetim sistemlerimizin şartlarını yerine getirmek, belgelendirmek, dokümante etmek ve sürekli iyileşmesini sağlamaktır .

 

Bilgi Güvenliği Politikamız

 

Vektora ailesi olarak, iş sürekliliğimize ve bilgi varlıklarımıza yönelik her türlü riski yönetmek amacıyla;

  • Bilgi güvenliği yönetim sistemimizin ISO 27001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Bilgi güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve sözleşmelere uyulması,
  • Bilgi varlıklarına yönelik risklerin sistematik olarak yönetilmesi,

yönünde faaliyetlerimizi, uyguladığımız diğer yönetim sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde ilerletiyoruz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım