BlogARTIK VEGAS’TA YAŞANAN VEGAS’TA KALMAYACAK
Blog  
Basis Nedir ? VEKTORA, 2017 YILINDA 10 SAP BPC ( Bütçe ve Raporlama ) PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ SAP UFRS Dönüşüm & Konsolidasyon & Raporlama Bulut Bilişimin Gelişimi ve Kamu Sektöründeki Önemi HR 2016’dan Kalanlar ARTIK VEGAS’TA YAŞANAN VEGAS’TA KALMAYACAK SuccessFactors 3. Çeyrek Sürüm Yükseltmesi ile Gelen Heyecan Verici Yenilikler GAYRİMENKUL YÖNETİMİNDE ENTEGRE ÇÖZÜM İnsan Kaynakları Projelerinde Dikkat Edilmesi Gereken 5 Şey
 
ARTIK VEGAS’TA YAŞANAN VEGAS’TA KALMAYACAK
18 Ocak 2016

SAP’nin her yıl düzenlediği SAPinsider HR2016 bu yıl 23-26 Şubat tarihleri arasında Wynn Hotel Las Vegas’ta gerçekleşecek.  

Wynn Hotel’de gerçekleşecek konferansa geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi  bu yıl da katılımın yoğun olması bekleniyor. 

Konferans kapsamında HR profesyonelleri  ve üst düzey SAP uzmanları SAP ve SuccessFactors çözümlerinden yetenek yönetimi, payroll ve core HR ile ilgili son gelişmeleri paylaşacaklar. SAPinsider konferanslarının standart yaklaşımı, sunumlardaki bilgileri katılımcılara kolaylıkla kavrayabilecekleri ve işe döndüklerinde pratikte de olabildiğince çabuk uygulayabilecekleri şekilde sunmaktır. SAPInsider, bu bakış açısıyla mecazi olarak, konuşmacılarını katılımcılara bilgileri kolay yutulacak bir hap şeklinde vermeleri için yönlendiriyor denilebilir.

Geçtiğimiz yıl bir sunum yaptığım bu önemli  konferansta, bu yıl 2 sunumla yer alacağım. İlk sunumumda “An expert guide to securely manage authorization in SAP ERP HCM systems”; SAP HCM sistemlerinin yetki yönetimleriyle ilgili detay ve ipuçlarını paylaşacağım. Sunum sistemdeki kritik SAP ERP HCM bilgilerinin belirlenmesi, Super-HR, Restricted-HR ve non-HR yetki rollerinin şekillendirilmesi, SAP ERP HCM uyarlama tablolarının yetkilendirilmesi, SAP ERP HCM sistemindeki kullanılan genel yetkilendirme ve yapısal yetkilendirme profillerinin korunması ve  sistemin aynı anda veya periyodik olarak var olan siparişleri yakalama yetkilendirilmesinin gizli noktalarının kontrolü gibi teknik detayları içermektedir.

Sunum: “An expert guide to securely manage authorization in SAP ERP HCM systems”

Sunum Saati: 25 Şubat saat 10.30

İkinci oturumda HR2015 Nice’te paylaştığım: “An expert guide to maximize the capabilities of PPOME for more effective organizational management in SAP ERP HCM” sunumunu yineleyeceğim. Bu sunumda, SAP HCM’in organizasyon yönetiminin en kritik işlem kodlarından olan PPOME’nin kullanım ve implementasyon detaylarını paylaşacağım. Bu oturuma katılarak müşteri gereksinimleri baz alınarak, PPOME işlem kodunun neden ve nasıl güncellendiğini anlayabilir, PPOME işleminin kullanılmadığı alanları ortaya çıkararak, bu alanların uyarlamalarnın nasıl yapılacağı ve böylece nasıl daha verimli kullanılabileceğini öğrenebilir, son olarak hiyerarşi yapısının entegrasyon amaçlarına göre nasıl kullanılacağı konusunda ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Sunum: “An expert guide to maximize the capabilities of PPOME for more effective organizational management in SAP ERP HCM”

Sunum saati: 25 Şubat saat 15.00

Daha önceki deneyimlerime dayanarak SAPInsider’ın ne kadar harika konferanslar organize ettiğini söyleyebilirim. Konferansların ambiansının Las Vegas’ta daha büyüleyici olacağına eminim. Hepimizin bildiği üzere, “Vegas’ta olan Vegas’ta kalır”. Ancak inanın bana, büyük miktarda bilginin öğrenildiği SAPInsider konferansları için bu doğru bir söylem değil. Çünkü şehirden ayrılırken bu bilgilerin hepsini yanınıza götüreceksiniz.

 

Kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz. 

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım