Başarı HikayeleriKARDEM TEKSTİL SAP BW/BO-BI Başarı Hikayesi
Başarı Hikayeleri  
Ortadoğu Rulman Sanayi S/4HANA Başarı Hikayesi VLE Elektronik, SAP ERP Projesi ile Daha Hızlı ve Verimli İş Süreçlerine Sahip Oldu Zorlu Holding - Boyner Holding - HepsiBurada Başarı Hikayeleri - Video Zorlu Holding BPC Başarı Hikayesi - Video Hepsiburada BW on HANA Başarı Hikayesi - Video Boyner Holding SAP RE Başarı Hikayesi - Video Hepsiburada.com BW On HANA Başarı Hikayesi ETİ BW On HANA Başarı Hikayesi KARDEM TEKSTİL SAP BW/BO-BI Başarı Hikayesi Silverline SAP TRM Başarı Hikayesi Çilek Mobilya SAP BPC Başarı Hikayesi Vestel SAP BW on Hana/BO-BI Başarı Hikayesi Hepsiburada.com SAP BW/BO-BI Başarı Hikayesi Çilek Mobilya BW-BO Başarı Hikayesi
 
KARDEM TEKSTİL SAP BW/BO-BI Başarı Hikayesi
03 Şubat 2015

KARDEM HIZLI VE DOĞRU KARARLARLA PROJE YÖNETİMİNİ GÜÇLENDİRDİ


"Web intelligence ve design studio ürünlerinin hızla devreye alınabilirliği ve görselleştirmedeki başarısı nedeniyle çok memnun kaldık. Proje süresince talep edilen her konuda hızlı ve doğru geri dönüşlerin yapılması proje yönetimini güçlendirdi."

Nurhan Ağırsoy , KARDEM Uygulama ve İş Geliştirme Yöneticisi

Bu projeye neden ihtiyaç duydunuz? Projeyle ilgili hedefleriniz nelerdir?

Firma süreçlerimiz SAP üzerine geçtikçe günden güne kurumsal raporlamaya geçiş ihtiyacımız da paralelinde ciddi bir artış gösterdi. Görsellerle sadeleştirilmiş, geçmişteki özet verileri hızla getirebilecek bir sistem kurmayı hedefledik.

SAP’yi tercih etme nedenlerinizi aktarır mısınız?

SAP bizim için kurumsal uygulamalarda uçtan uca bir çözüm ortağı, kurumsal raporlama ürünlerinde ne kadar başarılı olduğunu da göz önün de bulundurduğumuzda farklı bir ürün arayışına neredeyse hiç girmedik.

Projede VEKTORA ile çalışmayı tercih etme nedenlerinizi aktarır mısınız?

Sektördeki bilgi ve tecrübesi

Güvenilirlik

Projede hangi ürün ve çözümler kullanıldı?

SAP BW , Web Intelligence , Design Studio

Projenin kurumunuza sağladığı/sağlayacağı faydalar nelerdir?

Bilgiye doğru ve hızlı erişim sağlanması,

Departmanların ve üst yönetimin karar alma süreçlerine destek olması,

Görsel tasarım ile kullanıcı dostu olması,

Mobil cihazlardan erişimin sağlanması.

İlerleyen dönemlerde projenin gelişimi için ne tür yenilikler düşünüyorsunuz?

Şirketin tüm birimlerinde raporlama sistemlerinin oluşturulması (süreç finans ve satış birimleri ile başlatıldı. Kalınan memnuniyet sonrası tüm birimlerde kullanmak istiyoruz.)

KARDEM Hakkında

Kardem Tekstil, hızlı moda sektöründe faaliyet göstermekte olan yurtdışı merkezli mağazacılık firmalarına hazır giyim ihracatı yapmaktadır. Ttoplam 250 çalışnı bulunan Kardem’in çalıştığı sektör ve çalışma şekli üzerine detaylı bilgiye http://www.kardem.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım