GRUP ŞİRKETLERİMİZ

DİJİTAL DÜNYADA İZ BIRAKAN YENİLİKLERİ VEKTORA İLE KEŞFEDİN

SAP ve Microsoft’un Gold Partner’i olan Vektora; geçmişi, bugünü ve geleceği aynı anda düşünme kabiliyetiyle müşterilerine dijital dönüşüm yolculuklarında öncü ve farklı çözümler sunan bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Vektora, 15 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği proje bazlı ve uçtan uca çözümlerle “ilk ve tek” olma özelliği taşıyan pek çok projeye imza atmış ve bu projelerle yurt içi ve yurt dışından teknoloji ödülleri kazanmıştır. Teknolojinin ilerleme hızını, müşterilerin ihtiyaçları ile ortak paydada birleştiren Vektora, kazanmış olduğu bilgi birikimi ve sektör tecrübesiyle, müşterilerine daha iyi ve karlı bir gelecek rotası çizme prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Grup Şirketlerimiz

grup şirketlerimiz

Vektora Bilişim Teknolojileri ve Step Teknoloji ortaklığıyla kurulan SMARİS, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 alanlarında iş ihtiyaçlarına göre akıllı endüstri çözümleri geliştirme ve bu çözümleri ürünleştirerek sektörel “hazır çözümler” sunma misyonuyla ilerleyen bir bilişim firmasıdır. Verilerin, ERP  ve MES gibi sistemler tarafından işlenmesinden, Büyük Veri Analizleri ve Kestirimci Analitiklere kadar yazılım sistemlerinin kurulması konusunda, uçtan uca tüm alanlarda deneyime sahiptir.  

www.smaris.com.tr

grup şirketlerimiz

Ritmus Türkiye, dünyanın bir numaralı “Müşteri Başarı Platformu” Salesforce partneri olarak, Salesforce çözümlerinin danışmanlık ve entegrasyonunu yapan, Salesforce platformunda iş uygulamaları geliştiren bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Ritmus Türkiye, önemli Saleforce projelerine imza atmış deneyimli danışmanlarından oluşan güçlü kadrosuyla, 2015 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır.

www.ritmus.com

Alternate Text
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım